پنج روش براي حفظ برنزگي پوست در پاييز5 روش براي حفظ برنزگي پوست در پاييز

تابستان پايان مي‌پذيرد و به تدريج روزهاي گرم پرحرارت و آفتابي کوتاه مي‌شوند اگر شما اهل برنزه کردن پوستتان هستيد به 5 توصيه زير عمل کنيد تا رنگ زيبايي که در تابستان روي پوستتان نشسته با آمدن پاييز رنگ نبازد.
1.از لايه‌بردار استفاده کنيد برداشتن سلول‌هاي مرده از روي پوست يک ضرورت است. سلول‌هاي مرده پوست را خاکستري نشان مي‌دهند. 2 بار در هفته از يک لايه‌بردار براي پوست صورت استفاده کنيد و آن را به شکل دوراني روي پوست مالش دهيد. 2. مرطوب‌کننده بزنيد مرطوب بودن پوست قانون شماره يک داشتن پوستي نرم و زيبا است. فراموش نکنيد هر بار که دوش گرفتيد يک مرتبه از مرطوب‌کننده استفاده کنيد. 3. اتو برنزه بخريد کرم‌هاي اتوبرنزه را مي‌توانيد از تمامي فروشگاه‌هاي لوازم آرايشي بهداشتي تهيه کنيد. يک يا دو بار در هفته مي‌توانيد از اتوبرنزه‌ها استفاده کنيد. مصرف بيشتر توصيه نمي‌شود زيرا پوست را به رنگ نارنجي درمي‌آورد. 4. آرايش کنيد مي‌توانيد براي آنکه به رنگ دلخواه برسيد از کرم‌پودرها و پنکيک‌هاي برنزه استفاده کنيد. اين کرم‌ها در کنار آرايش زيباي چشم‌ها مي‌توانند شما را بسيار جذاب نشان دهند. 5. از نور آفتاب کمک بگيريد روزهاي آفتابي پاييز را از دست ندهيد و به بهانه خريد يا قدم زدن از آن بهره ببريد. اما فراموش نکنيد لازم است به دليل سردي و خشکي هوا و همچنين باد از کرم مرطوب‌کننده استفاده کرده و پوستتان را محافظت کنيد
سایر مطالب

اطلاعات پروازی های فرودگاه مهرآباد
اطلاعات پروازی های فرودگاه امام خمینی
اطلاعات پروازی های فرودگاه کیش
آژانس های چارتر کننده بلیت چارتر ارزان هواپیما انجمن صنفی مدیران فنیمحل تبلیغات:
به دلیل ارج نهادن به آگهی مشتریان، در این بخش حداکثر 5 آگهی نمایش داده می شود و از پذیرش تعداد آگهی بیشتر معذوریم.

"مرجع اطلاع رسانی صنعت توریسم" پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از خدمات آن رایگان بوده و مسئوليت تعیین صحت اطلاعات بر عهده بازدیدکننده می باشد.
© تمامی حقوق برای شرکت سپهر سیستم محفوظ است و کپی برداری از مطالب بدون کسب اجازه ممنوع می باشد. 

سایت فروش بلیط چارتر , پرواز چارتر , بلیت چارتر و ارزان 1
سایت فروش بلیط چارتر , پرواز چارتر , بلیت چارتر و ارزان 2
سایت فروش بلیط چارتر , پرواز چارتر , بلیت چارتر و ارزان 3
3427   تعداد آژانس هاي ثبت شده:
1704   تعداد آژانس هاي فعال:
9688   تعداد پکيج هاي منتشر شده:
9496   تعداد فرودگاه هاي ثبت شده :
69   تعداد خطوط هوايي:
1297   تعداد بخشنامه هاي خطوط هوايي:
54   تعداد افراد جوياي کار:
50   تعداد موسسات جوياي کارمند: