5 راهکار موثر براي کساني که در محل کار خسته مي شوندبراي همه ي ما پيش آمده که در محل کارمان دچار خستگي و يا روزمرگي مي شويم و به همين خاطر بازده کارمان به شدت پايين مي آيد.در اين مطلب قصد داريم ، 5 راهکار موثر براي جلوگيري از خستگي و افزايش بازده کاري را بيان کنيم.

يک تکه کوچک شکلات بخوريد
شکلات نه تنها باعث تقويت حس و حال ما مي شود بلکه تحقيقات نشان داده است که خوردن آن کمک مي کند بدن اندورفين توليد کند که انرژي را بالا مي برد. وقتي کم مانده پشت ميز کار خوابتان ببرد، يک تکه کوچک شکلات تيره بيندازيد دهانتان و تغيير را احساس کنيد.

دو ليوان آب خنک بنوشيد
منظورمان از آن ليوان هاي خيلي بزرگ نيست—دو فنجان آب هم کافي است. يکي از دلايل اصلي خستگي کم آب شدن بدن است (خيلي وقت ها متوجه نمي شويد که بدنتان کم آب شده، فقط احساس خستگي مي کنيد). يکي از معلم هاي دبيرستانم ما را مجبور مي کرد که بعد از ناهار سر کلاس حساب ديفرانسيل دو ليوان آب بخوريم و قسم مي خورم که باعث مي شد تا آخر کلاس کاملاً هوشيار باشيم و به هيچ وجه خسته نشويم.
 
نقاشي بکشيد
اگر مدام خميازه مي کشيد و نمي توانيد روي کنفرانسي که در آن شرکت کرده ايد تمرکز کنيد، يک تکه کاغذ و خودکار از کيفتان بيرون بکشيد و روي آن شروع به نقاشي کردن کنيد: قلب، تک شاخ، رنگين کمان و ...هرچيز مسخره اي که به ذهنتان مي رسد. چند وقت پيش با متخصصي مصاحبه کردم که گفت اينکار کمک مي کند مغز بتواند بهتر تمرکز کند. خيلي جالب است، نه؟ و وقتي بتوانيد روي کاري که مي کنيد تمرکز کنيد، کمتر خميازه خواهيد کشيد و فکر چرت زدن ديگر به سرتان نمي زند.

چيزي حاوي ويتامين C بخوريد
يک پرتقال را از وسط نصف کنيد يا در کافه شرکت يک ليموناد سفارش دهيد. مهم اين است که کمي ويتامين C به بدتان برسانيد. تحقيقات نشان مي دهد که ويتامين C موجب سرزندگي مي شود . علائم سندرم خستگي را کاهش مي دهد.
 
خودتان را بکشيد
طبق علم پزشکي چيني، کمي خم شدن و کشيدن خودتان به سمت جلو ذخيره باقيمانده انرژي که بين کليه هايتان مانده را فعال مي کند.
سایر مطالب

اطلاعات پروازی های فرودگاه مهرآباد
اطلاعات پروازی های فرودگاه امام خمینی
اطلاعات پروازی های فرودگاه کیش
آژانس های چارتر کننده بلیت چارتر ارزان هواپیما انجمن صنفی مدیران فنیمحل تبلیغات:
به دلیل ارج نهادن به آگهی مشتریان، در این بخش حداکثر 5 آگهی نمایش داده می شود و از پذیرش تعداد آگهی بیشتر معذوریم.

"مرجع اطلاع رسانی صنعت توریسم" پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از خدمات آن رایگان بوده و مسئوليت تعیین صحت اطلاعات بر عهده بازدیدکننده می باشد.
© تمامی حقوق برای شرکت سپهر سیستم محفوظ است و کپی برداری از مطالب بدون کسب اجازه ممنوع می باشد. 

سایت فروش بلیط چارتر , پرواز چارتر , بلیت چارتر و ارزان 1
سایت فروش بلیط چارتر , پرواز چارتر , بلیت چارتر و ارزان 2
سایت فروش بلیط چارتر , پرواز چارتر , بلیت چارتر و ارزان 3
3427   تعداد آژانس هاي ثبت شده:
1704   تعداد آژانس هاي فعال:
9688   تعداد پکيج هاي منتشر شده:
9496   تعداد فرودگاه هاي ثبت شده :
69   تعداد خطوط هوايي:
1297   تعداد بخشنامه هاي خطوط هوايي:
54   تعداد افراد جوياي کار:
50   تعداد موسسات جوياي کارمند: